KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 15522082
nr 1552 2082
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Torrnål, Fem Kaktusar. Signerad, numrerad 40/320. Bildmått: 14x18 cm, yttermått inklusive ram: 33x37
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:34:41
3/7 22:16:08